Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
filtrowanie wody do oczka wodnego
Autor Wiadomość
emmka Offline
Gość
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
filtrowanie wody do oczka wodnego
Witajcie!
dopiero znalazłam tę stronkę, nie przekopałam jeszcze wszystkiego więc może odpowiedź na moje pytanie już gdzieś jest, będę wdzięczna za ukierunkowanie.
Wykopuję na działce oczko wodne. Teren potorfowy, niedaleko mała rzeczka. Czciałabym żeby woda nia była brązowo - czarna i mulista. Myślę o wysypaniu jakiegoś żwiru, kamieni, może zupełnej izolacji jakąś warstwą od otaczającej ziemi? Był kiedyś program w którym Słoma zaprojektował przy okazji budowy jakiegos domu w lesie taki zbiornik wodny z pompą i filtracją przez warstwy żwiru i roślin. Woda uzyskała jakość pitną. Nie mogę niestety znaleźć w sieci ani tego filmu ani zasad budowy takich zbiorników. Będę wdzięczna za jakieś wskazówki. Czy może jest to ten sam schemat co przy opisanej już oczyszczalni ścieków?
07-19-2010 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablito Offline
architekt, budowniczy

Liczba postów: 1,198
Reputacja: 0
RE: filtrowanie wody do oczka wodnego
Za tydzień wróci Cobi, na pewno będzie potrafił Ci pomóc - już wysłałem mu na maila informacje o tym wątku.

Witaj na forum Smile

Paweł Sroczyński
maker, builder, networker

FUNDACJA COHABITAT
Open-source ecosystems
biuro @ cohabitat.net
mobile: +48882142209
facebook.com/CohabitatGroup
twitter.com/CohabitatGroup
07-20-2010 12:04 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz